сховати меню
Розділи: Актуальна тема

Раїсі Михайлівні Альошиній – 70 років!

сторінки: 5

Untitled7_4.jpg

21 листопада 2011 р. доктору медичних наук, доценту кафедри внутрішньої медицини факультету післядипломної освіти Луганського державного медичного університету, лікарю-алергологу вищої категорії, члену правління Асоціації алергологів України Раїсі Михайлівні Альошиній виповнилося 70 років.

У 1964 р. Раїса Михайлівна закінчила Ворошиловградський медичний інститут (нині Луганський державний медичний університет); з 1977 р. – асистент кафедри внутрішніх хвороб. У 1985 р. захистила кандидатську дисертацію – «Клинико-аллергологическая характеристика поллиноза в Ворошиловградской области и вопросы медицинской реабилитации».

У 1989 р. Р.М. Альошиній було присвоєно вчене звання доцента. З 1990 р. – доцент кафедри клінічної імунології, алергології та медичної генетики, виконувала обов’язки відповідального за навчально-методичну роботу.

З 1994 по 1997 р. – головний алерголог управління охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації, заступник голови атестаційної комісії за фахом «Алергологія», у ці ж роки – член спеціалізованої ради при ЛугДМУ з захисту кандидатських дисертацій за фахом «Внутрішні хвороби», секретар обласного науково-практичного товариства терапевтів.

У 2005 р. захистила докторську дисертацію за темою: «Клініко-імунологічні особливості алергійних захворювань та їх профілактика в промисловому регіоні Донбасу». У 2006 р. рішенням ВАК України Р.М. Альошиній було присвоєно науковий ступінь доктора медичних наук зі спеціальності «Клінічна алергологія». З 2008 р. працює доцентом на кафедрі внутрішньої медицини ФПО.

Раїса Михайлівна є автором 180 наукових праць, співавтором підручника з алергології з грифом МОН України та навчального посібника для терапевтів з грифом МОН України, автором 20 навчально-методичних рекомендацій для студентів і лікарів, з них два – з грифом МОЗ і МОН України, три – з грифом ЦМК МОЗ України, два винаходи, 18 раціоналізаторських пропозицій.

Щиро вітаємо Раїсу Михайлівну Альошину з ювілеєм!

Бажаємо міцного здоров’я, довголіття, щастя та добра, а також професійного натхнення у такій благородній справі, як лікування людини!

Наш журнал
у соцмережах: