скрыть меню
Разделы: Анонс

Конференція молодих дерматовенерологів 25 листопада 2010 р. м. Київ.

страницы: 10

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у конференції «Школа молодих дерматовенерологів»,
що відбудеться 25 листопада 2010 р. в м. Київ.


Кафедра дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика,
що є опорною з післядипломної підготовки дерматовенерологів, вже вп’яте виступає ініціатором і організатором конференції молодих дерматовенерологів післядипломної освіти. Проведення таких конференцій дає змогу залучити до наукової, лікувальної та педагогічної діяльності молодих дерматовенерологів. Перший захід, який відбувся в 2006 р., було ініційовано молодими фахівцями,
що прагнули поділитися своїми науковими та практичними здобутками. Саме перший досвід дав змогу підтвердити сподівання на резонанс серед молодих дерматовенерологів.
Подібні конференції передбачають передусім не лише виступи з доповідями молодих лікарів-дерматовенерологів, а й міні-лекції провідних спеціалістів галузі. Саме така побудова конференцій дає можливість молодому спеціалісту вперше вийти на трибуну наукового форуму, щоб представити аудиторії свої дослідження, навчитися логічній побудові доповіді та вислухати доброзичливі зауваження. На наш погляд, поєднання цих презентацій із виступами корифеїв вітчизняної дерматовенерології є своєрідною школою для молодого фахівця.
Варто зазначити, що на конференції приїздять науковці ДУ «Інститут дерматології та венерології АМН України», представники більшості кафедр дерматовенерології. Так, уже виступали спеціалісти з Ужгорода, Львова, Донецька, Дніпропетровська, Чернівців, Тернополя, Полтави, Сум, Харкова, Запоріжжя. Уже стало традицією представлення клінічних випадків рідкісних захворювань науковцями НМАПО та «Інституту дерматології та венерології АМН України».
Щороку інформаційний спонсор заходу – журнал «Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія» –
ініціює конкурс кращих доповідей молодих вчених і відзначає переможців річною передплатою на журнал.
У цьому році програма конференції, як завжди, широка. Передбачено доповіді з усіх проблем дерматовенерології: патогенезу, діагностики та лікування хронічних дерматозів та інфекційних захворювань шкіри, діагностики та лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом, нових напрямів у дерматокосметології.
Конференція молодих дерматовенерологів має посвідчення Iнформаційного центру.

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Богатирська, 32.
Контактні особи: Наталя Михайлівна Нечипоренко, Жаннета Валентинівна Корольова.
Тел.: (044) 413 53 52, (044) 249 46 56.


Інформаційний спонсор – журнал «Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія»


Наш журнал
в соцсетях: