сховати меню

Санофі допомагає українцям подолати алергію

сторінки: 40

kiai20_spA_40_f1-300x208.jpg

 

2 березня 2020 р. в Києві відбулася виставка «Життя без алергії», де серед головних учасників виступила компанія Санофі в Україні. Захід став однією з найбільших подій в Україні на тему рішень від алергії, майданчиком для отримання інформації про нові методи лікування, гіпоалергенні харчові продукти та товари широкого вжитку.

У межах події відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання алергології» за участю українських і міжнародних експертів, на якій лікарі обговорили сучасні підходи до діагностики та способи поліпшення якості життя пацієнтів з алергією.

Компанія Санофі запропонувала відвідувачам відчути на собі симптоми алергічного риніту. З цією метою на стенді компанії була використана технологія віртуальної реальності, за допомогою якої гості могли побачити світ очима людини з алергією та без неї. Так Санофі прагне привернути увагу громадськості до проблеми алергії, необхідності дотримання лікувально-діагностичних заходів, щоб не допустити появи серйозних ускладнень цього захворювання.

kiai20_spA_40_f2-300x208.jpg

 

Валерія Бурмак, керівник з медичних питань безрецептурного напряму Санофі в Україні:

«Санофі, як надійний партнер у сфері охорони здоров’я, працює над розробкою сучасних та ефективних рішень від алергії. На цьогорічній конференції «Життя без алергії» ми представили антигістамінний препарат останнього покоління Аллегра® , який допомагає позбутися проявів цієї хвороби, при цьому не впливаючи на швидкість реакції та не знижуючи концентрацію уваги. Наша мета – надати підтримку тим людям, чия якість життя погіршується через алергію. У переддень весни це особливо актуальне завдання, адже близько 40% людей у світі та Україні страждають від сезонної алергії».

Алергія є глобальною проблемою XXI ст., адже у зв’язку з урбанізацією та зміною стилю життя все більше людей починають на неї хворіти:

 • алергія – це найпоширеніше хронічне захворювання в Європі;
 • щоденно алергія впливає на життя 150 млн людей у всьому світі;
 • більшість алергічних станів починаються в дитинстві та досягають піку в найпродуктивніші роки;
 • алергічний риніт уражає до 45% європейців віком 20–40 років.
kiai20_spA_40_f3-300x208.jpg

 

Інна Гогунська, д-р мед. наук, Заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України», так прокоментувала проблему алергії:

«Алергія є дошкульним і серйозним захворюванням, яке може призвести до кризових станів і важких ускладнень. Згідно з дослідженням Allergy market U&A, 20% людей не звертаються по допомогу при алергії, а намагаються лікуватися на основі інформації з Інтернету. Такий підхід наражає пацієнтів на небезпеку, знижує якість їхнього життя. Тож я закликаю українців з проблемою алергії вчасно звертатися до спеціалістів, які призначать необхідне лікування. Зараз у пацієнтів є можливість значно покращити свій стан за допомогою сучасних та ефективних антигістамінних препаратів».

Про Санофі

Зобов’язання Санофі – надавати підтримку людям, які мають проблеми зі здоров’ям. Ми є глобальною біофармацевтичною компанією, для якої здоров’я людей – ключовий пріоритет. Ми запобігаємо хворобам за допомогою вакцин, пропонуємо інноваційні рішення для боротьби з болем і полегшення страждань. Ми завжди поруч з пацієнтами, які мають рідкісні захворювання, та з мільйонами тих, хто живе з хронічними недугами.

Завдяки зусиллям 100 000 співробітників у 100 країнах Санофі перетворює наукові інновації на терапевтичні рішення в усьому світі.

Sanofi, Empowering Life

Наш журнал
у соцмережах:

Випуски поточного року

3-4 (124-125)

Зміст випуску 3-4 (124-125), 2020

 1. Д.В. Мальцев

 2. Б.М. Пухлик

 3. В. Зайков, П. В. Гришило, А. П. Гришило

 4. A. G. Corsico, S. Leonardi, . A. Licari et al.

 5. О. С. Бильченко, Т. С. Оспанова, В. А. Савоськина, Е. А. Красовская, О. В. Веремеенко

 6. M. Levin, I.J. Ansotegui, . J. Bernstein et al.

 7. A. Bedard, X. Basagana, . J.M. Anto et al.

 8. Г. Є. Ананьїна, І. П. Висеканцев, О. С. Онасенко, Л. В. Степанюк, В. Л. Пономарьова

2 (123)
1 (122)