сховати меню
Розділи: Актуальна тема

ЗВІТ про роботу науково-практичної конференції «Захворювання шкіри та її похідних. Проблеми старіння шкіри», що відбулася 19-20 березня 2009 р. у м. Київ

ЗВІТ
про роботу науково-практичної конференції
«Захворювання шкіри та її похідних. Проблеми старіння шкіри»,
що відбулася 19-20 березня 2009 р. у м. Київ

У роботі конференції, організатором якої виступила Національна медична академія після­дипломної освіти імені П.Л. Шупика, взяли участь 192 делегати, що представляли м. Київ, м. Париж (Франція), Київську, Харківську, Львівську, Луганську, Донецьку, Тернопільську, Хмельницьку, Житомирську, Дніпропетровську, Закарпатську області України.
Відкрив конференцію д.м.н., професор, заслужений діяч науки та техніки України, проректор з наукової роботи НМАПО імені П.Л. Шупика І.С. Зозуля. Наукова програма, що перед­бачала обговорення сучасних напрямків діагностики та лікування захворювань шкіри та її похідних (нігті, волосся, сальні та потові залози), проблем старіння шкіри, а також питання місця сучасних косметологічних методик у лікуванні зазначених захворювань, була представлена 33 доповідями. Доповідачами виступили наукові співробітники Інституту дерматології та венерології АМН України, представники профільних кафедр України, медичних закладів.
У роботі фармацевтичної виставки, що відбулася в межах наукового форуму, взяли участь 27 фармацевтичних компаній.
Генеральним інформаційним спонсором конференції виступив журнал «Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія» Видавничого дому «Здоров’я України», редакція якого до відкриття заходу підготувала спеціальний випуск з дерматовенерології на основі статей провідних фахівців у зазначеній галузі. Приємною несподіванкою було запровадження журналом «Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія» грошових премій за кращі доповіді. Так, на початку роботи форуму премії та сертифікати було вручено кращим доповідачам конференції «Наукові розробки молодих учених дерматовенерологів післядипломної освіти», що відбулася в листопаді 2008 р.: І.Й. Шаркань (м. Ужгород), В.М. Боровикову (м. Київ), Б.В. Литвиненко (м. Полтава). Наприкінці конференції «Захворювання шкіри та її похідних. Проблеми старіння шкіри» було нагороджено таких доповідачів: І.О. Олійник (м. Харків), І.І. Медведєва (м. Київ), П.В. Чернишова (м. Київ).
На другий день зібрання за пропозицією д.м.н., професора, директора ДУ «Інститут дерматології та венерології АМН України», голови Проблемної комісії «Дерматологія та венерологія» І.І. Маврова було проведено сесію комісії, присвячену вкрай актуальній для нашої країни темі: «Затвердження Протоколів лікування сифілісу у дітей». На цьому засіданні з доповідями щодо сифілісу у вагітних і новонароджених виступили доцент Л.А. Дерев’янко, професор В.І. Степаненко, д.м.н., професор Л.Д. Калюжна, професор Т.В. Проценко, професор В.Г. Радіонов, після чого відбулася гаряча дискусія.


Д.м.н., професор, зав. кафедри дерматовенерології
Національної медичної академії імені П.Л. Шупика,
заслужений діяч науки та техніки України     Л.Д. Калюжна1_3_2009.jpg

Наш журнал
у соцмережах: